Proptech

Proptech, teknolojinin insanların bir mülkü araştırma, kiralama, satın alma, satma ve yönetme yöntemlerini kontrol ettiği yenilikçi bir gayrimenkul yaklaşımıdır. Bu teknoloji, ilgili tüm taraflara yani inşaat geliştiricilerine, emlak markalarına, yatırımcılara ve mülk yönetimi şirketlerine, alıcı ve satıcılara çok değerli faydalar sağlar.

Proptech Renova Girişim Fonu

Renova olarak ulusal ve küresel düzeyde sürdürülebilir PropTech girişimlerini destekliyor, gayrimenkul sektörüne değer katmaya çaba gösteriyoruz.

Renova olarak PropTech ile ilgili hedeflerimiz uluslararası işbirliklerini büyütmek ve öncelikle yerel daha sonra küresel PropTech girişimlerinin değer yaratmasını sağlamaktır.

Gayrimenkulde yeniliği teşvik etmenin ve finansmana erişimi kolaylaştırmanın bu hedeflere ulaşılmasının başlıca yöntemi olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda Renova olarak 2022 yılı PropTech startupları için 300.000$ girişim sermayesi desteği vermeyi amaçlamaktayız. Girişim sermayesiyle temelleri atılan startuplara mentorluk, paydaş ilişkileri ve sermaye arttırımı konusunda destek vermeyi hedefliyoruz.

Destek almak isteyen girişimler aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilir.